Kapat
L a d i k

Ticari – İşletme Sigortaları

Hadi size en uygun sigorta paketini bulalım!

Teklif Al

0 850 777 02 60

Email ile Teklif Alın

//Ladik Sigorta

Ticari – İşletme Sigortaları

İş Yeri Sigortası
Demirbaş eşyalar, iş yeri binası, cam ve emtea, makine-tesisat vb varlıklarınızı bir paket şeklinde bir araya getirilen, otomatik güvenceler dahilinde, meydana gelebilecek risklere karşılık teminat altına alır.

Ticari İşletme Sigortası
Ticari faaliyette bulunan işletmelerin bina, demirbaş ve emtiaları ile maddi , bedeni ve ticari sorumluluklarının sigorta kapsamına alınmasıdır.

Makine Kırılması Sigortası
Makine kırılması sigortası makinelerin deneme devresinin tamamlanmasını takiben; Normal çalışır halde iken, aynı iş yerinde temizleme, yenilenme ve/veya yer değiştirme esnasında, önceden bilinmeyen ani ve beklenmedik her türlü sebepten doğan ziya ve hasarların gerektirdiği tamirat ve ikame masraflarını teminat altına alır.

Elektronik Cihaz Sigortası
Elektronik cihaz sigortası ile işyerlerinde, iş merkezlerinde, hastanelerde, okullarda, fabrikalarda, ofislerde, grafik endüstrisinde, yayıncılıkta vb. çalışma alanlarında kullanılan tüm cihazlarınızı doğal aletlere, yangına, depreme, hırsızlığa, teröre veya önceden bilinmeyen ve beklenmedik her türlü riske karşı güvenlik altına alır.

Nakliyat Sigortası
Bir yükün bir yerden başka bir yere nakledilmesi esnasında herhangi bir hasar ya da kayıp yaşanması riskine karşılık yapılan sigorta türüdür.

İnşaat All Risks Sigortası
En basit tek katlı inşaattan en kapsamlı köprü, tünel, baraj gibi her türlü projeyi daha ilk andan anahtar teslimi aşamasına kadar teminat altına almaktadır.

Yönetici Sorumluluk Sigortası
Yönetim ve denetim kurulu üyelerinin ve yöneticilerin görevlerini yerine getirirken kötü niyet veya kasıt olmaksızın yaptıkları kusurlu eylemler, aldıkları hatalı kararlar ve ihmallere bağlı olarak neden oldukları zararlardan doğan yükümlülüklerini sigortalar.

Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası
Yurtiçi/Yurtdışında taşımacılık hizmeti veren taşıyıcı veya nakliyecilerin, taşıma esnasında sorumluluğu altında bulunan üçüncü şahıs yüklerinde meydana gelebilecek hasar ve kayıplara karşı yasal sorumluluğunu teminat altına alır.

Ladik Sigorta
Ladik Sigorta
Ladik Sigorta
Ladik Sigorta

Birbirinden özel sigorta çeşitlerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz

Kıymetli danışanlarımız sizler için birbirinden özel poliçe seçenekleri ile hem firmanızı koruyor hem de hasar gören firma içindeki demirbaş ürünlerinizin ücretlerini iade ediyoruz. En uygun poliçe seçenekleriyle sizlere kaliteli hizmet vermek en büyük hedefimiz.

Ticari – İşletme Sigortaları

Ticari – İşletme Sigortaları

Bireysel Emeklilik & Hayat Sigortası

Bireysel Emeklilik & Hayat Sigortası

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

//